שאלות נפוצות

הרחב הכל
האם הפעילויות באירועי "אתנחתא" כרוכות בתשלום?

הפעילויות באירועי "אתנחתא" פתוחות לקהל הרחב, ללא תשלום. ניתן לבחור מקום מועדף ולהבטיח את מושבך באירוע- פעולה כזו כרוכה בשלום

האם כדאי להירשם לפעילויות השונות מראש?

מומלץ להירשם מראש באתר "אתנחתא" כדי להבטיח את מקומכם. השתתפות ללא רישום מראש הינה על בסיס מקום פנוי.

אם ברצוני להגיע עם רכב לאירוע, היכן ניתן לחנות?

"אתנחתא" ואוניברסיטת תל-אביב מאפשרים לאורחי האירוע להחנות בשטחי הקמפוס בתשלום סמלי של 15 ש"ח, ללא הגבלת זמן. הכניסה לקמפוס עם רכב מתבצעת דרך שער מס' 4, ברחוב ג'ורג' וויז, בסמוך לאולם סמולרש.

כיצד מתעדכנים בפעילויות השונות של "אתנחתא"?

אתר "אתנחתא" מכיל בתוכו את כל המידע שעליכם לדעת, החל מסוגי הפעילויות השונים, לוחות הזמנים וכלה במענה טלפוני בשעות הפעילות. בנוסף, מומלץ להירשם לניוזלטר של "אתנחתא" ולהתעדכן בעמוד הפייסבוק.

היכן מתקיימות הפעילויות השונות במסגרת האירוע?

הפעילויות השונות של אירועי "אתנחתא" מתקיימות באודיטוריום סמולרש, הממוקם סמוך לשער 4.

מה עלי לעשות אם נרשמתי לאירוע דרך האתר ולא אוכל להגיע?

צוות "אתנחתא" שומר את כרטיסיכם עד השעה 17:50. לאחר מכן הם ישוחררו בהנתאם לביקוש.

כיצד אוספים את הכרטיסים?

את הכרטיסים אוספים בעמדות הרישום בכניסה לאירוע. הכרטיסים ינתנו ע"פ זיהוי שמי ולא ניתן להכנס לאירוע ללא כרטיס. בעת הרישום לאירוע תקבלו הודעת אישור למייל. מומלץ להגיע עם עותק של ההודעה.

האם האירוע נגיש לאנשים בעלי מוגבלויות?

האירוע נגיש לאנשים בעלי מוגבלויות. הכניסה לקמפוס חופשית עבור רכב בעל תו נכה. חניית הנכים צמודה לאודיטוריום סמולרש. כמו כן, כבדי שמיעה יכולים להשאיל אזניות לשימוש באודיטוריום. ההשאלה תתבצע בעמדת הרישום כנגד תעודה מזהה.

האם ניתן לבחור מקומות ישיבה?

במידה ולא רכשת מקום מועדף. הכרטיסים לאירוע מסומנים והמקומות מחולקים על פי סדר ההגעה ואיסוף כרטיסים. כך, הראשונים לאסוף כרטיס יקבלו מקום בשורות הקרובות והאחרונים יקבלו מקום ביציע. על פי הנחיות משטרה וכיבוי אש, כמות המקומות באולם מוגבלת ל-1162 אנשים בלבד

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive