שאלות נפוצות

הרחב הכל
האם הפעילויות באירועי "אתנחתא" כרוכות בתשלום?

הפעילויות באירועי "אתנחתא" פתוחות לקהל הרחב, ללא תשלום, על בסיס מקום פנוי ובהרשמה מראש. בכדי לשפר את השירות ולאור תגובות הקהל, החל משנת תשע"ז אנו מציעים גם אפשרות לבחור מקום מועדף ולהבטיח את מושבך באירוע- פעולה כזו כרוכה בשלום מראש.

האם כדאי להירשם לפעילויות השונות מראש?

עפ"י הנחיות משטרה וכיבוי אש, מספר המקומות באולם מוגבל ל 1161 אנשים בלבד. לפיכך, מומלץ להירשם מראש באתר "אתנחתא". לתשומת הלב, ההשתתפות (גם ברישום מראש) הינה על בסיס מקום פנוי.

אם ברצוני להגיע עם רכב לאירוע, היכן ניתן לחנות?

"אתנחתא" ואוניברסיטת תל אביב מאפשרים לאורחי האירוע להחנות בשטחי הקמפוס בתשלום סמלי של 20 ש"ח לרכב, ללא הגבלת זמן. הכניסה לקמפוס עם רכב מתבצעת דרך שער מס' 4, ברחוב ג'ורג' וויז, בסמוך לאולם סמולרש. 

כמו כן, ישנם חניונים קרובים (בתשלום) המנוהלים ע"י "אחוזת החוף": "חניון סמולרש" ו "חניון מדעי החברה"

כיצד מתעדכנים בפעילויות השונות של "אתנחתא"?

אתר "אתנחתא" מתעדכן באופן שוטף.

מומלץ להירשם לניוזלטר של "אתנחתא" (בקוביה השמאלית בעמוד הבית של האתר) ולהתעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו.

 

היכן מתקיים אירוע "אתנחתא"?

אירוע "אתנחתא" מתקיים באודיטוריום סמולרש, הממוקם סמוך לשער 4. בנוסף, האירוע משודר בשידור חי לפייסבוק של אתנחתא וליוטיוב של אוניברסיטת ת"א.

מה עלי לעשות אם נרשמתי לאירוע דרך האתר ולא אוכל להגיע?

צוות "אתנחתא" שומר את ההזדמנות להיכנס לאירוע עד השעה 17:50. 

כיצד אוספים את הכרטיסים?

הכניסה לאירוע אתנחתא באודיטוריום סמולרש מתבצעת דרך2 דלתות:

1. דלת "כניסת רוכשי כרטיסים"- קהל אשר רכש כרטיס חד פעמי לאירוע - יציג כרטיס דיגיטלי (מהטלפון החכם) או מודפס בפני הדיילת בדלת זו.

2. דלת "נרשמים ע"ב מקום פנוי"- קהל אשר נרשם ע"ב מקום פנוי יכנס דרך דלת זו ויקבל כרטיס ישיבה ע"פ זיהוי שמי. לתשומת הלב- לא ניתן להיכנס לאירוע ללא כרטיס ישיבה מסומן. לא ניתן לבחור מקום ישיבה.  בעת הרישום לאירוע תקבלו הודעת אישור למייל. מומלץ להגיע עם עותק של ההודעה.

האם האירוע נגיש לאנשים בעלי מוגבלויות?

האירוע נגיש לאנשים בעלי מוגבלויות. הכניסה לקמפוס חופשית עבור רכב בעל תו נכה. חניית הנכים צמודה לאודיטוריום סמולרש. כמו כן, כבדי שמיעה יכולים להשאיל אזניות לשימוש באודיטוריום. ההשאלה תתבצע בעמדת הרישום כנגד תעודה מזהה. בנוסף, אנחנו דואגים לתמלל בזמן אמת את האירוע ולהציג על מסכים בצידי הבמה.

האם ניתן לבחור מקומות ישיבה?

ניתן להבטיח כניסה לאירוע ולבחור מקום מועדף - בתשלום ומראש.

במידה ולא רכשת מקום מועדף והנך מגיע ע"ב מקום פנוי - הכרטיסים לאירוע מסומנים והמקומות מחולקים על פי סדר ההגעה ואיסוף כרטיסים. כך, הראשונים לאסוף כרטיס יקבלו מקום בשורות הקרובות והאחרונים יקבלו מקום ביציע. על פי הנחיות משטרה וכיבוי אש, כמות המקומות באולם מוגבלת ל-1161 אנשים בלבד

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>