עולם הילדים - חוזרים לימי הילדות

אירוע אתנחתא השלישי ייערך בסימן ילדים וילדוּת

 

הרצאה מרתקת בחינם בנושא ילדים

באירוע אתנחתא הקרוב, שיעסוק בנושא "ילדים וילדוּת", נחזיר אתכם אחורה לתקופה משמעותית בחייכם, תקופה קריטית מבחינה התפתחותית, שמשפיעה עד היום על אישיותכם ועל בחירותיכם כאנשים בוגרים -  תקופת הילדוּת. ננסה לגלות מה עובר בראשם של ילדינו, אילו בעיות התפתחותיות נפוצות בגילאי הילדוּת ונדון בסוגיות מדעיות רלוונטיות לעולמם של הילדים.

 

התפתחות הילד, מהיותו יילוד חסר אונים ועד להפיכתו לאדם עם יכולות מופלאות, היא תופעה מדהימה שזוכה לתשומת לב מחקרית רבה. להורים תפקיד מרכזי בתהליך התפתחותי זה והשפעתם על התפתחותו של ילדם דרמטית -  ההורים משפיעים על עיצוב אישיותו ועל הכלים שעומדים לרשותו בהתמודדות עם העולם שסובב אותו.

 

להכיר את הילד מחדש

בסדרת ההרצאות הקרובה יציגו חוקרי אוניברסיטת תל-אביב היבטים שונים של תהליך זה. מהי שליטה עצמית אצל ילדים? כיצד היא מתפתחת, ומהו תפקיד ההורים? איך מתפתחים דפוסי השינה של הילד? כיצד ההורים משפיעים על תהליך זה? אילו כישורים הילד זקוק ללמידה ומהם ליקויי למידה? על נושאים אלה, ועל נושאים נוספים, ירצו חברי הסגל של אוניברסיטת תל-אביב.

 

ההורים הצעירים שביניכם יוכלו להכיר את עולמם של ילדיהם מנקודות מבט שונות. כמו כן, תוכלו ללמוד אילו תופעות מעסיקות הורים, כגון הפרעות שינה, שליטה עצמית של ילדים, ליקויי למידה, חרדה ודימיון.

רישום לניוזלטר

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>